Vedoucí oddělení business rozvoje - Head of Business Development
E.Mi - International s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

Kontakt e-mailem. " Zodpovědnost za náborové aktivity a související činností" HR administrativa - příprava inzerce, smluv, docházky" Náborová inzerce a rozvoj kariérních stránek firmy.

Vedení pohovorů, testování uchazečů a jejich vyhodnocování." Spolupráce na tvorbě, rozvoji a kontrole vybraných HR procesů, systémů a KPIs.

Pravidelná komunikace s manažery při finalizaci požadavků na nábor a průběhu výběrových řízení." Pravidelná komunikace s ostatními odděleními a zaměstnanci," Vedení personální agendy " Spolupráce se státními orgány" Zajištění vzdělávání a školení zaměstnanců" Vyřizování individuálních personálních žádostí" Koordinace lékařských prohlídek a školení" Organizace firemních eventů Požadavky : " Plynulá RJ a ČJ" Schopnost řešit konflikty a hledat kompromisy" Proaktivní přístup - komunikujete s manažery a informujete je o průběhu náboru, hledáte řešení a nečekáte, až se Vám někdo ozve na inzerát, aktivně oslovujete kandidáty.

Orientaci na výsledek, schopnost samostatně řešit zadané úkoly, umět nést odpovědnost." Dobré komunikační a prezentační dovednosti - pro naše potenciální zaměstnance jste první osobou, kterou u nás poznají, společnost reprezentujete a jednáte se zaměstnanci na všech úrovních řízení.

Stravenky, karta Multisport, nadstandardní dovolena.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost