Ranní úklidový pracovník - Liberec
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Informace

Do svého týmu v Liberci, přijmeme kolegu(gyni) na pravidelné ranní úklidy výrobního podniku. Hledá se kolega(gyně), který(á) má zájem o dlouhodobou spolupráci.

Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat v oblasti úklidu, tak hledáme právě vás!

Co vás čeká a nemine?

Utírání prachu, úklid administrativních prostor, úklid zázemí, šaten a sociálního zařízení, pravidelná desinfekce, doplnění hyg.

materiálu, kontrola čistoty toalet + kuchyněk.

Pracovní doba :

Po-Pá (6 : 00 11 : 00)

Tato pracovní pozice je vhodná i pro aktivní důchodce, kteří hledají dlouhodobý přivýdělek.

Co od vás očekáváme

Chuť a ochotu pracovat

Spolehlivost, dochvilnost

Pravidelnou docházku

Pečlivost, samostatnost, zručnost

Čistý rejstřík trestů

Co vám nabízíme

Nástup možný IHNED

Práci na DPP / DPČ

Příjemné pracovní prostředí

Kvalitní zaškolení a zajištění všech pracovních pomůcek

Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.