Operátor výroby – MZDA 28 500 – 32 500 Kč
Comac jobs s.r.o.
Třinec, Karviná, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Personálka.cz

Chcete stabilní a dobře placenou práci s nástupní mzdou 28 500 Kč

Nabízíme :

Práci pro zkušené i absolventy

Nástupní mzda 28 500 Kč

Po zkušební době navýšení až na 30 000 Kč

Po 1. roce mzda až 32 500 Kč

Motivační systém pololetních prémií

MOŽNOST PŘESTUPU DO KMENE

5 týdnů dovolené

Dotované jídlo jedno jídlo Vás vyjde na pouhých 10 Kč

Příspěvek na nápoje, jídlo (káva, bagety apod.) z automatů 30 Kč / směna

Co Vás čeká :

Obsluha strojů a zařízení výrobní linky

Výroba žáruvzdorných výrobků

Manipulace a vizuální kontrola výrobků

Práce na různorodých a moderních pracovištích : lisovna, pece, obrábění, svařování, dokončovaní a finální balení

Požadujeme :

Trocha technického myšlení

Ochota pracovat v nepřetržitém provozu 2, 2, 2, 2 (8-hodinové směny)

Fyzická zdatnost, manuální zručnost

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.