SKLADNÍK/-ICE
T-FLEXIBLE s.r.o.
Litvínov
před 4 dny
source : Hitprace

SKLADNÍK / -ICEDO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME SKLADNÍKANÁPLŇ PRÁCE- příjem, skladování materiálu a výdej do výroby- výdej zboží ze skladu- zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek- kontrola dodacích listů- aktualizace údajů o zásobáchPRACOVNÍ POŽADAVKY- SOU nebo SŠ vzdělání- zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa- fyzická zdatnost- základy na PC (excel, outlook)- praxi na VZV (propadlý průkaz není překážkou)Zaměstnanecké výhody : příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání, věrnostní odměns HLÁSIT SE : Bartáková Michaela, e-mail : michaela.

bartakova sapril.cz - zaslat životopis, Do předmětu prosím uvádějte : Skladník, osobně pouze středa od 8 : 00 do 12.00 a od 13.

00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat) - S SEBOU ROUŠKU (bez roušky nebudete puštěni do areálu!!!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost