METODIK V LIKVIDACI NEŽIVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ
Generali Česká pojišťovna
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Generali Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá do svého týmu vhodného kandidáta / kandidátku na pozici metodik neživotního pojištění v útvaru likvidace pojistných událostí.

Co bude Vaší pracovní náplní?* Máte chuť pracovat, být součástí přátelského týmu, učit se a zároveň se podílet na modernizaci procesů řešení škod?

 • Společně budeme vylepšovat klientský servis, zautomatizujeme další procesy, aby byla práce našich likvidátorů ještě efektivnější a zpracování škod rychlejší pro naše klienty.
 • Budeme přitom dále vylepšovat naše systémy, zadávat změny, testovat si, že naplňují, co jsme si od nich slibovali.* Budeme spolupracovat jak v rámci týmů likvidace škod, tak s ostatními útvary v pojišťovně.
 • Budeme tvořit e-learningové kurzy pro vzdělávání likvidátorů včetně podpůrných materiálů, tvořit pokyny a pracovní postupy pro nově vymyšlené procesy.
 • Je možné, že se dostaneme ke školení likvidátorů (trenérská činnost, příprava školení a workshopů), vytváření školících předloh a školení dle potřeb provozu.
 • A také k připomínkování nových pojistných podmínek.### Ideální kandidát / ka má : * SŠ s maturitou, zkušenost s likvidací škod výhodou, ne podmínkou!* Dobré komunikační dovednosti a práce s PC vám nedělá problém.

 • Samostatnou a kreativní osobnost, která umí pracovat v týmu a sdílet své know how s kolegy.* Nepotřebuje k životu detailní zadání úkolů, ale bere si téma za své a rozpracovává ho sám / a nebo v týmu, baví se o tom, kam se dostal / a, důležité je pro něj / ní dotahování věcí do konce* Analytické myšlení a organizační schopnosti.
 • Nabízíme : * Zázemí silné stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.* Samostatnou a zajímavou práci.* Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých výhod (týden dovolené navíc, dny zdravotního a osobního volna, stravenkový paušál, Cafeterie v hodnotě 12 000 Kč / rok, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na produkty pojišťovny atd.

  Možnost vzdělávání a rozvoje.### Doplňující informace : * Pracoviště : Praha nebo Brno* Nástup : 1. 2. 2022Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost