Psychologové
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)
Praha, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) .

Psychologové : Upřesňující

informace7) : požadavky,

náplň práce

apod.)Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Psychologa / psychometrika / výzkumníka

Hledáme kolegu / kolegyni pro agendu vývoje diagnostických a intervenčních nástrojů na částečný úvazek do oddělení metodické podpory školských poradenských zařízení a ústavní péče v Národním pedagogickém institutu České republiky.

Úvazek 0,5 (může být formou pracovní smlouvy, dohody nebo práce i na fakturu)

Hlavní náplň činnosti :

Přímá práce na tvorbě, standardizaci a adaptaci diagnostických nástrojů

  • psychologických a speciálně pedagogických
  • Koordinace standardizačních studií

    Statistické a zejména psychometrické analýzy

    Administrativní úkony spojené s organizací výzkumných projektů

    Spolupráce s odbornými institucemi v rámci projektů TA ČR

    Požadujeme :

    Alespoň bakalářský titul v oboru psychologie

    Zájem o metodologii a výzkumnou oblast

    Zájem o psychometrii a statistiku

    Nabízíme :

    Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,

    platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,

    5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,

    možnost zapojení do programu MultiSport,

    pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),

    pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy

    možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

    Možnost vzdělávání se v rámci institutu

    Zkušenosti z oblasti psychometrie a vývoje diagnostických metod

    Seznámení se s diagnostickými nástroji vhodnými pro PPP, SPC a ŠPP (školní poradenská pracoviště)

    Účast na odborných akcích (např. konference)

    Možnost zapůjčení odborných publikací a diagnostických nástrojů z knihovny instituce

    Předpokládaný nástup : IHNED nebo dohodou

    Místo výkonu práce : Praha, Senovážné nám. 25

    Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 30. 6. 2020 na e-mail ,. Do předmětu zprávy uveďte "Psychologa / psychometrika / výzkumníka"

    NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110 / 2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

    Poznámka :

    Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne 1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání.

    Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

    Vyžadované vzdělání : VŠ magisterské

    Hrubá mzda : 13 500 20 000 Kč / měsíc

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.