ÚŘEDNÍCI - REFERENTI STAVEBNÍHO ÚŘADU
Město Brušperk
Brušperk, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

A16 z : 13 / 8 / 2020Přihlášky do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ zasílat na adresu : Městský úřad Brušperk, tajemník Městského úřadu, K Náměstí 22, 739 44 Brušperk, nejpozději do 15.

9.2020. Přihlášky musí obsahovat náležitosti : - jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, datum a podpis zájemce.

Dále k přihlášce přiložte : - životopis, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců.

Požadujeme : - vzdělání ve stavebním oboru, (absolvent VŠ bez praxe, absolvent VOŠ 2 roky praxe a SŠ 3 roky praxe)- všeobecná znalost zákona č.

183 / 2006 Sb., stavební zákon a jeho prováděcích vyhlášek a zákona č. 128 / 2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) ve znění pozdějších předpisů- organizační a komunikační schopnosti, schopnost týmové práce- časová flexibilita- znalost práce na PC (Word, Excel, internet).

Nabízíme : - příspěvek na dovolenou- příspěvek na stravné- příspěvek na penzijní připojištění- možnost čerpání six days.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost