Údržbář technologických zařízení
Macco Organiques, s.r.o.
Bruntál
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46cPOŽADAVKY : - vzdělání střední odborné- praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví- praxe v údržbě zařízení- základní znalosti v ovládání PC- samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcemVÝHODOU : - oprávnění pro řízení VZV- praxe ve svařování s úřední zkouškou (ZK 311 W01, ZK 111 W01, ZK 135 W01)HL.

NÁPLŇ PRÁCE - práce na 3 směny Pondělí - Pátek R (6-14 hod.), O (14-22 hod.), N (22-6 hod.)- pracovní pohotovosti - základní údržba, preventivní kontrolní činnost, diagnostika poruchových stavů u strojně-technologického zařízení - strojní údržba, zámečnické práce - svařování plastů PP (potrubí, desky)- provádění preventivních kontrol zařízení v rozsahu dle příkazuNABÍZÍME- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek- mzdové ohodnocení : o nástupní mzda v závislosti na praxi a dovednostech od 23.

000,- Kč zahrnuje : " tarifní mzdu " měsíční odměnuo příplatky za směnný provozo pravidelný růst mzdy - navíc nabízíme : roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, docházkový bonus, týden dovolené navíc, a jinéPŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP : ihned / dle dohodyDALŠÍ INFORMACE : - skupina prací : prach 2, chemické látky 2, fyzická zátěž 2, hluk 2, pracovní poloha 2, psychická zátěž 2, tepelná zátěž 2- jméno závodního lékaře : MUDr.

Vladimír Badalroční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné.

Hlásit se na e - mail : monika.miklikova macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od 7.30 do 14.30 hodin / .Z : 7.10.2019

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost