FINANČNÍ ŘEDITEL/KA
PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 2093 / 32a, Nové Město, 120 00 Praha 2KONTAKT : STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL : KLIENT PRAGAL.

EU - Mgr. Marina SaprykinaNÁPLŇ PRÁCE : TVORBA FINANČNÍ STRATEGIE A JEJÍ REALIZACE S CÍLEM ZAJISTIT FINANČNÍ STABILITU A RŮST SPOLEČNOSTIODPOVĚDNOST ZA DOSAHOVÁNÍ FINANČNÍCH CÍLŮ SPOLEČNOSTIHODNOCENÍ RIZIKOVOSTI JEDNOTLIVÝCH PROJEKTŮKONTROLING A KOORDINACE VEŠKERÝCH FINANČNÍCH TOKŮ A REPORTOVÁNÍŘÍZENÍ FINANČNÍCH OPERACÍ, ANALÝZY FINANČNÍCH UKAZATELŮVYPRACOVÁNÍ ROZPOČTŮ, PLÁNŮ, FORECASTŮPŘÍPRAVA EKONOMICKÝCH DAT VE SPOLUPRÁCI S ÚČETNÍM ODD.

PRO INTERNÍ POUŽITÍ SPOLEČNOSTICO POŽADUJEME : VŠ (EKONOMIKA, FINANCE)ZNALOST AJ A RU PODMÍNKOU (KOMUNIKACE SE ZAHRANIČNÍMI KLIENTY)SCHOPNOST PRACOVAT SAMOSTATNĚ, PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOSTFLEXIBILITA VČETNĚ ČASOVÉ FLEXIBILITYREPREZENTATIVNÍ, PŘÍJEMNÉ A PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍUŽIVATELSKÁ ZNALOST PRÁCE NA PCCO NABÍZÍME : ZÁZEMÍ SILNÉ SPOLEČNOSTÍ S TRADICÍMOTIVAČNÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ : FIXNÍ MZDA ODPOVÍDAJÍCÍ VAŠÍM ZKUŠENOSTEM A NADSTANDARTNÍ BONUSOVÉ OHODNOCENÍMOŽNOST SEBEREALIZACE A OSOBNÍ RŮSTPŘÍLEŽITOST FLEXIBILNĚ ŘÍDIT SVŮJ PRACOVNÍ ČASZAM VÝHODY : VZDĚLÁVACÍ KURZY A ŠKOLENÍ + ÚHRADA JÍZDNÉHO

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost