Vedoucí střediska humanitární, krizové, sociální a vzájemné pomoci, střediska NADĚJE
Charita Zábřeh
Zábřeh
před 5 dny
source : Hitprace

Vedoucí zajišťuje provoz a rozvíjí následující existující nástroje pro konkrétní a praktickou pomoc lidem v nouzi : středisko potravinové pomoci (shromažďování potravin a jejich přerozdělování chudším lidem systémem balíčků), sociální šatník (pořádání sbírek, třídění oblečení, vydávání), nouzová nocležna (nouzové ubytování, přenocování v zázemí s kapacitou 8 lůžek), středisko osobní hygieny (možnost osprchovat se a vyprat si oblečení pro lidi bez domova), sklad nábytku, elektrospotřebičů a drobného vybavení domácností (ve spolupráci se sociálními odbory se shromážděné věci přerozdělují potřebným).

Šetří situaci a navrhuje rozdělení finančních nástrojů pomoci - přímá pomoc, stipendijní fond, úvěrové jízdné, atd.Požadujeme : - minimálně středoškolské vzdělání, studia sociálních oborů výhodou- manažerský a systematický přístup, schopnost řídit kolektiv, vést projekty, získávat zdroje- otevřený přístup k inovacím a změnám, schopnost zavádět nové postupy a principy do praxe- vztah, případně zkušenost s cílovou skupinou projektu - lidé v momentální krizi, dlouhodobé nouzi, lidé sociálně nepřizpůsobiví, nízkopříjmové skupiny obyvatel, oběti mimořádných událostí- zvládání krizové intervence, doprovázení lidí v těžkých životních situacích- příjemné vystupování, empatie, komunikativnost- smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost- časová flexibilita (nouze nemá svoji pevnou pracovní dobu)- zdravotní způsobilost (byť existující zdravotní handicap není překážkou)- trestní bezúhonnost- řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení motorového vozidla- dovednost práce na PC a znalost obsluhy programů kancelářského balíku Office- připravenost pracovat v křesťanském duchu v souladu s etickými principyPředpokládaný nástup na plný pracovní úvazek - duben 2020, případně později dle možností uchazeče a vzájemné dohody.

Prac. doba 8-16.30.Podrobné informace o obsazovaném pracovním místě podá ředitel organizace Jiří Karger (tel. : 736 509 430, email : reditel charitazabreh.

cz), který po předchozí domluvě také osobně přijímá žádosti uchazečů (v rozsahu : motivační dopis - co mohu nabídnout, proč jsem vhodným kandidátem a profesní životopis).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost