Skladník, expedient zboží
EISBERG a.s.
Hradčany, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt : e-mailem nebo telefonicky Požadujemeo samostatnost a spolehlivost, pracovní nasazenío znalost práce na PCo trestní bezúhonnosto zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku výhodou, oprávnění VZV není podmínkou Náplň práceo příjem zboží a vychystávání zbožío příprava výdeje zboží k expedici a ostatní práce ve skladěo inventury a kontrola jakosti zbožío manipulace s břemeny 10 až 15 kg Nabízímeo zajímavou práci v distribučním skladu,o proškolení na VZV zajistíme,o práce v dvousměnném provozu 1.

PO-PÁ 4 : 30-13 : 00 2. PO-PÁ 13 : 00-21 : 30o zázemí silné a prosperující ryze české společnostio motivující finanční ohodnocenío systém zaměstnaneckých výhodo typ úvazku - HPP, o možnost práce přesčaso v letních měsících příplatky za zvýšený objem expedovaného zboží Zaměstnanecké výhody : sleva na firemní sortiment, příspěvek na stravování, Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce : Hradčany 1, 666 03 Tišnov

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost