TECHNI ÚDRŽBY ! MZDA 36 000 - / 6 TÝDNŮ DOVOLENÉ / KARIÉRNÍ RŮST !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kraslice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme globální společnost se světovým renomé která svým zákazníkům dodává sortiment vyrobený z různých polymerů. Naši zákazníci se řadí mezi špičky v odvětví stavebnictví strojírenství a potravinářství.

Je pro nás důležité snižování dopadů člověka na životní prostředí. Právě to je jeden z důvodů proč rosteme a hledáme nového kolegu na pozici technika údržby !Místo u nás najde zkušený kandidát i čerstvý absolvent! Máme pro Vás připraveno?

 • použijte odpovědní formulář. 100- -6 týdnů dovolené-Zdravotní volno sic days.-2 směnný provoz Ranní (7 : 00 - 15 : 15) Odpolední (12 : 00 20 : 15).
 • Zdravotní fond.-Pracovní fond.-Dotované závodní stravování.-Nápoje ZDARMA.-Příspěvek na dopravu.-Odborná školení.-Příjemné a čisté pracovní prostředí.
 • Možnost karierního růstu!Jaká práce Vás čeká?-Dohlížet na fungování technického vybavení budovy.-Provádět denní údržbu a kontrolu výrobních zařízení a podpůrných technologií (ČOV kotelna EPS atd.
 • Analyzovat a řešit technické problémy. -Vést předepsanou provozní dokumentaci. -Dohlížet na práci externích firem. Jaké znalosti od Vás očekáváme?

 • Vyhláška 50 6 .-SOU nebo SŠ s elektro nebo strojním zaměřením.-Řp sk. B.-Dojezdová vzdálenost do Chebu max. 30 km (z důvodu pohotovosti)Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost