STROJNÍK vodohospodářského zařízení ČOV
Severočeská servisní a.s.
Příšovice, CZ
před 3 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pracovní náplň- Obsluha čistírny odpadních vod.- Obsluha vyhrazených technických zařízení. - Provádění další drobné údržby na ČOV - sekání porostů, nátěry, opravy oplocení.

 • Údržba zařízení čistírny odpadních vod - práce ve ztížených hygienických podmínkách.- Zpracování dat na počítači - zajištění provozní evidence.
 • Nabízíme- Jistotu a stabilitu silné společnosti.- Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy.- Možnost dalšího profesního vzdělávání.

 • Dovolenou nad rámec zákoníku práce. Požadujeme- Min. SOU - výuční list technického směru- Základní znalosti a dovednosti při práci s PC- Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost- Dobrý zdravotní stav- Řidičský průkaz skupiny B - nutnýDalší zaměstnanecké výhody : Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvyMzda : od 21.
 • 000,- Kč +13. a 14. mzda + možnost výplaty odměn, po zapracování možnost navýšení mzdyPracovní poměr na dobu určitou, po roce na dobu neurčitouHlásit se e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost