Business procesn analytik
mBlue
Praha, CZ
před 3 dny
source : jobs4it

IT a Telekomunikace - IT a Telekomunikace - Hlavní město PrahaJsi analytický typ?Baví tě mít nadhled na všemi procesy a zasahovat do nich?

Máš IT backround a otevřenou mysl?Tak mi pošli svůj životopis!Co budeš dělat?Analyzovat, konzultovat a řešit IT požadavky od zaměstnanců, příp.

je eskalovat na IT vedení (zahraničí)Procesní řízení nastavení, kontrola a optimalizace procesůMožnost podílet se a řídit různé projekty ve společnosti (pracovní postupy, pracovní směrnice atd.

Komunikovat se všemi oddělenímiJsi to ty?Máš praxi z obdobné pozice aspoň 2 rokyDokážeš tvořit různé business analýzyTvoje IT znalosti jsou víc než uživatelské (např.

ERP, CRM atd) - výhodaAngličtinu máš na komunikativní úrovniTušíš, co je procesní a projektové řízení a chceš na tom začít stavětJsi komunikativní, analytický, otevřený a dotahuješ věci do konceCo na oplátku zato?

Možnost mít skvělou šéfovou ve skvělé společnostiPlno věcí můžeš ovlivnit, do hodně věcí můžeš vidět a hlavně se spoustu věcí můžeš naučit5 týdnů dovolené, sick days to je samozřejmostDalší klasické benefity jsou součástíPokud to chceš, už nečti a pošli mi svůj životopis ať se potkáme!Klíčová slova : Business analyst, procesní analytik, application, IT, process analyst, IT backround, optimalizace procesů, projekty, projects, Business analyst, procesní analytik, application, IT, process analyst, IT backround, optimalizace procesů, projekty, projects, Business analyst, procesní analytik, application, IT, process analyst, IT backround, optimalizace procesů, projekty, projects.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost