Fajn brigáda pro každého - až 170 Kč/hod., volba směn #09yrP
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : Hledáte přivýdělek před Vánoci nebo dlouhodobou brigádu v Praze? Pro naše klienty hledáme brigádníky do obchodů s potravinami v lokalitách Chodov, Štěrboholy, Vypich, Stodůlky, Michle nebo Horní Měcholupy.

Směny i dny si můžete volit dle Vašich časových možností. Brigády je možné i různé kombinovat. Místo výkonu práce je dle Vašich preferencí.

Vaše náplň práce se bude odvíjet, dle vybraného druhu brigády, jedná se nejčastěji o následující : - práce na pokladně- sběr nákupních košíků- práce na obslužných pultech- práce na úseku dopékání pečivaNÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!Nabízíme : - mzdové ohodnocení až 170 Kč / hod- možnost výběru směn- kombinování více brigád současně- možnost týdenních zálohPožadujeme : - věk min. 18 let- potravinářský průkaz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.