PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA
GASL CZ s.r.o.
Olomouc
před 18 hodinami
source : Hitprace

Provozní elektrikář / elektrikářka (1803003)Požadujeme : SŠ nebo SOU vzdělání v oboru elektro, máte Vyhlášku 50 / 78 Sb. 6 ( 7, 8 výhodou), máte průkaz na VZV výhodou, ovládáte PC, vyznáte se ve schématech elektrického zapojení a technických výkresech, máte praxi ve výrobní společnosti.

Budete se věnovat : údržbě strojového parku, drobným opravám manipulační techniky a jeřábů, elektroinstalačním pracem, rozvodům rozvaděčů, údržbě a záloze řídících SW strojů v počítači elektroúdržby.

Nabízíme práci na HPP, máte možnost přestupu do kmene firmy, máte nárok na 25 dní dovolené, přispíváme na stravováníPracoviště : OlomoucMzda : 25.

000,- KčNástup : dle dohodySměnnost : třísměnný provozPokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.

773 447 447 anebo e-mailem na prace gasl.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost