Elektrotechnik - vývoj keram. materiálů, výstupní kontrola
Wine Hole Czechia, s.r.o.
Brandýs nad Labem, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Upřesňující údaje : 1. Nutná aktivní znalost dvou z uvedených jazyků : angličtiny, čínštiny nebo ruštiny (alespoň počáteční znalost českého jazyka vítána).

2. Nutné vyšší odborné elektrotechnické vzdělání (u zahraničního zájemce alespoň tři roky obdobně zaměřené VŠ), vítána specializace na bezpečnost elektrotechnických zařízení a praxe v elektrotechnické laboratoři.

3. Vítána alespoň základní zkušenost se samostatnou vědeckou a výzkumnou prací (aplikovaný výzkum a vývoj) účast ve studentských soutěžích, publikace v odborných periodikách apod.

4. Nutná alespoň základní znalost Microsoft Office, alespoň základní znalost provozní údržby PC a sítě.5. Vítány osobní kontakty v Číně či v Rusku v oblasti certifikace elektrotechnických výrobků.

 • 6. Vítán řidičský průkaz B.7. Obsah práce : vývoj keramických materiálů se zvýšenými elektroizolačními vlastnostmi a jejich uplatnění při konstrukcizásuvek, vypínačů a dalších elektrických výrobků se zvýšenou bezpečností;
 • kontrola jakosti a výstupní kontrola, měření bezpečnostních parametrů; zajišťování certifikace elektrotechnických výrobků v Číně či v Rusku.

  8. Důležité! : Zájemce zašle životopis na uvedený e-mail. Výběrový pohovor bude proveden po skype.Zaměstnanecké výhody : Příspěvek 20 % na vybrané sportovní aktivity, měsíčně 2 dny placeného volna na samostudium, možnost odborné stáže u partnerské korporace v zahraničí (SRN).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost