Operátor výroby s ubytováním !!!!!
Grafton Recruitment
Pardubický kraj
před 6 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Chcete práci za lepší mzdu?Hledáme zaměstnance na jednoduchou montáž komponentů.

BENEFITY :

Nadstandartní finanční ohodnocení 130 - 156 Kč / hod.* Příspěvek na ubytování

  • Motivační bonus 21.000 Kč / rok
  • Prémie až 2.000 Kč / měsíc
  • 25 dnů dovolené* Příplatky za odpolední směnu 12 Kč / hod.* Příplatky za noční směnu 14 %.* Příplatky za přesčas nad rámec zákonných limitů* Příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení* Vitamínový a pitný režim* Srovnatelné mzdové podmínky* Kariérní růst
  • POŽADAVKY :

    Ochota učit se novým věcemSpolehlivostOchota pracovat ve dvousměnném provozu