SPECIALISTA SVĚTELNÉ TECHNIKY
AC Jobs
Frýdek Místek
před 4 dny

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektrotechnika, konkrétně pak v oblasti osvětlovací techniky? Chcete se stát součástí silné společnosti a pracovat s nejmodernějším vybavením?

Umíte anglicky? Ihned nám zašlete svůj životopis! Ryze česká společnost s tradicí a perspektivou z důvodu narůstající poptávky hledá kolegu na pozici : SPECIALISTA SVĚTELNÉ TECHNIKY

Pracovní náplň

  • Zavádění nových produktů na trh
  • Testování produktů tak, aby byly plněny podmínky požadované příslušnými předpisy a směrnicemi
  • Základní měření elektrotechnických vlastností (např. radiospektrometrem, luxmetrem, altimetrem apod.)
  • Komunikace se zákazníky při reklamacích
  • Podpora tvorby názvů výrobků, manuálů, obalů
  • Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - elektrotechnika
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe alespoň 1 rok v oblasti vývoje a testování světelné techniky (i školní)
  • Kreativní a ambiciózní osobnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí zavedené společnosti
  • Možnost vést technické oddělení (dle zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené
  • Super tým firmy rodinného charakteru
  • Požádat