Art Director
Aqua Digital
Praha 4, Česká republika
před 59 dny

Projekty a kampaně realizujeme v našich pobočkách v Praze, Londýně a Sarajevu. Z Prahy dodáváme naše služby kromě České republiky také na Slovensko a do Maďarska.

Orientujeme se na mezinárodní značky, pro které chceme dělat velmi kvalitní práci.

Rozšiřujeme náš stávající tým a hledáme kolegu / kolegyni na pozici Art Director.

Náplň práce :

  • Zodpovědnost za tvůrčí směřování designu
  • Tvorba kreativních návrhů a jejich rozpracování
  • Tvorba materiálu k propagaci a podpoře nabízených služeb
  • Komunikace s realizačním týmem
  • Kvalifikační předpoklady :

  • Zkušenost s realizací marketingových projektů a kampaní
  • Zkušenost s vývojem a plánováním brandingu společnosti
  • Zkušenost s médii, orientace na online
  • Znalost odpovídajících grafických programů
  • Vzdělání : SŠ nebo VŠ
  • Znalost AJ
  • Osobnostní předpoklady :

  • Proaktivní přístup
  • Kreativita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost rozvíjení se a sledování nových trendů
  • Schopnost komunikovat a vyjednávat na vysoké úrovni
  • Důraz pro detail, pečlivost
  • Nabízíme :

  • Účast na zajímavých projektech pro významné klienty Coca-Cola, UniCredit Bank, Hyundai, Johnson & Johnson a další
  • Prostor pro seberealizaci
  • Neformální přátelské pracovní prostředí a inspirativní tým spolupracovníků
  • Hledáme nejen pracovníka, ale i kolegu, který zajde na pivo, bowling, pojede na hory
  • Volnější pracovní doba, možnost homeoffice, sickday
  • Pravidelná nabídka sušenek na pracovišti
  • Dlouhodobější spolupráce, po 5 letech práce dovolená zdarma
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Forma spolupráce :

  • Práce na ŽL nebo dohoda o provedení práce
  • Práce na celý úvazek
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu : Praha 4 (Pankrác)
  • Těšíme se na spolupráci!

    kontaktujte nás doporučit pozici