KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ
AC Jobs
Žďár nad Sázavou
před 3 dny

Jste spolehlivý a máte zkušenost z výrobní společnosti? V nepřetržitém provozu se Vám dobře pracuje? Ano? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost na Vysočině hledá pracovníky na pozici : KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ (33 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava, dávkování, kontrola všech komponent
  • Změny v nastavení linky dle požadovaného zadání
  • Pečování o správný chod výrobních zařízení
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Udržování pořádku na pracovišti
  • Co požadujeme?

  • Zkušenost z výrobní společnosti
  • Zodpovědnost
  • Dodržování vnitřních předpisů
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou, samostatnou práci
  • Pracovní oblečení
  • Příspěvek na obědy / večeře
  • Možnost očkování
  • Náborový příspěvek
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Požádat