Skladníci
ByBoom Lorenz s.r.o.
Starý Bohumín, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ByBoom Lorenz s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : němčina pasivně angličtina pasivně
  • lokalita : Čs. armády 360, Bohumín 5 (Starý Bohumín), 73551
  • Přidáno : 20.9.2018
  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků :

    Náplň práce :

  • příjem a výdej zboží, provádění dalších skladových operací
  • manipulace se zbožím, vykládka a nakládka zásilek
  • práce s interním informačním systémem
  • spolupráce s oddělením logistiky
  • inventarizace skladů
  • balení a expedice dle obj. listů
  • přebalování a štítkování zboží
  • práce se scannerem a PC
  • vizuální kontrola kvality
  • organizace skladování
  • manipulace s velkoobjemovými zásilkami
  • likvidace odpadů
  • Požadavky :
  • SŠ vzdělání
  • samostatnost, zodpovědnost
  • pečlivost, loajalita
  • spolehlivost a organizační schopnosti
  • zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita
  • schopnost týmové práce a ochotu učit se novým věcem
  • fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • praxe v oblasti logistiky a skladování výhodou
  • Způsob kontaktu : zasílat životopisy na email.

    Vyžadované vzdělání : Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení