Automechanik | Olomouc
AGROTEC a.s.
  Olomouc, CZ
před 13 dny

Pracovní náplň

Budete diagnostikovat závady automobilů, vykonávat jejich opravy a servis v záruční a pozáruční době.

Požadujeme

Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem ve stejném nebo příbuzném oboru. Automobily jsou Vaší vášní a rádi byste se rozvíjeli.

Ovládáte uživatelsky počítač, jste samostatní, zodpovědní a komunikativní. Jste držitelem řidičského oprávnění skupiny B (C výhodou).

Nabízíme

Nabízíme Vám náročnou, ale zajímavou práci v perspektivní společnosti s možností kariérního růstu. Můžete se pravidelně zúčastnit školení v oboru či čerpat z mnoha zaměstnaneckých benefitů.

 • souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016 / 679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95 / 46 / ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) ( GDPR );
 • tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.

  Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

  pracovního vztah pracovní smlouva

  úvazek práce na plný úvazek

  požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem

  společnost AGROTEC a.s., Brněnská 74, Hustopeče (Ič 544957)

  provozovna Olomouc, Lipenská 47

  odpovědná osoba Simona Ševčíková

  číslo nabídky 3256

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost