PRODUKTOVÝ INŽENÝR
AC Jobs
Blansko
před 5 dny

Vystudoval jste VŠ, obor Mechatronika a rád byste se v tomto oboru dále rozvíjel? Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti vývoje?

Baví Vás mecahnika a elektro? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni a rád byste jej využíval i při práci? Tak se chopte této jedinečné šance pro absolventy a začněte pracovat v jedné z nejvýznamějších Brněnských společností jako PRODUKTOVÝ INŽENÝR - JUNIOR!

Pracovní náplň

  • Kontrola procesu vývoje
  • Vytváření technické dokumentace
  • Technická podpora při vývoji
  • Řízení projektů, dodržování stanovených milníků
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Co požadujeme?

  • VŠ, obor : Mechatronika
  • Orientaci v oblasti mechaniky a elektroniky
  • Znalost materiálů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní využití)
  • Komunikativnost a ochotu se učit novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Cafeterie
  • Sportovní aktivity
  • Odborný a profesní růst
  • Požádat