obchodní zástupce pro německy mluvící země
Building Plastics ČR, s.r.o.
Košíkov, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Building Plastics ČR, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Košíkov 76, Velká Bíteš (Košíkov), 59501
  • Přidáno : 6.10.2018
  • Obchodní zástupci : Náplň práce :

    Náplň práce :

    Prodej v oboru rolovacích systémů (předokenní rolety, garážová vrata)

    Péče o vlastní zákaznické portfolio

    Vyhledávání nových obchodních příležitostí

    Prezentace výrobků, propagace obchodní značky

    Budování a upevňování vztahů s klíčovými zákazníky

    Agenda všech zákazníků a partnerů

    Technická pomoc obchodním partnerům

    Příprava a realizace školení pro zákazníky

    Očekáváme :

    Výborná znalost německého jazyka

    Ukončené středoškolské studium

    Praxe v oboru stínící techniky výhodou

    Prokazatelná praxe obchodního zástupce a technického poradenství

    Schopnost samostatného plánování a samostatné analýzy

    Příjemné vystupování

    Zkušenost s MS Office, ŘP skupiny B

    Spolehlivost a důslednost, časová flexibilita

    Nabízíme :

    Spolupodílet se na rozvoji středně veliké dynamicky se rozvíjející firmy, která je lídrem v oboru stínící techniky

    Motivační finanční ohodnocení dle dosahovaných obchodních výsledků

    Automobil, mobilní telefon, notebook

    Práce v mladém kolektivu

    Další zaměstnanecké benefity dle dohody

    Smlouva : hlavní pracovní poměr

    Pracoviště : Velká Bíteš + Německo

    Žádost zasílejte na : svandova minirol.cz, případně tel : 566502441, 775892549

    Více na www.minirol.cz

    Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální oddělení společnosti Building Plastics ČR s.

    r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to po dobu 12 měsíců nebo do odvolání Vašeho souhlasu.

    K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci firmy Building Plastics ČR s.r.o. a relevantní vedoucí pracovníci.

    Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze v Building Plastics ČR s.r.o. a nebudou odhaleny třetí straně.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)