Dynamics AX Konzultant
Nigel Frank International Limited
Pilsen, Czech Republic
před 7 dny

Pro klienta, významného evropského koncového uživatele hledáme kandidáty se znalostí Dynamics AX / 365, kteří by odcenili možnost domácí kanceláře a příležitost intenzivně cestovat napříč Evropou by brali jako plus!

Jedná se o příležitost pro zkušené konzultanty v oblasti Dynamics AX, kteří se specializují především na oblast trade and logistics, skladových řešení, případně výroby a distribuce.

Kandidáti se budou podílet na jednom z největších AX 2012 projektů v Evropě a do budoucna možná i ve světě, a to v rámci virtuálního týmu odborníků.

Požadavky :

Znalost Dynamics AX 2012 / 365

Zkušenost v oblasti funkční konzultace a ideálně i již dokončené implementační projekty

Přehled v oblasti T&L, WMS, výroba a distribuce

Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Možnost častého cestování (až 70%, 4+1)

závisloti na zkušenostech klient nabízí kandidátům až 45 000 EUR + bonusy a benefity, jejihž součástí je i flexibilní pracovní doba, možnost dodatečného vzdělávání a v určitých fázích projektů i domácí kancelář po delší dobu.

Pokud vás tato nabídka zaujala a chtěli byste vědět více, či se jen chcete informovat na podobné příležitosti v rámci nejen Dynamics, ale také .

NET, určitě se neváhejte ozvat.

Kontakt :

441912551439 (UK) nebo 420228883018

Nigel Frank International je specialistou v oblasti lidských zdrojů a Microsoft technologií s výsadním postavením na trhu.

Naše reklamy jsou nejvíce vidět a klientům nabízíme největší a nejobsáhlejší databázi kandidátů z celého světa!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost