Quality Engineer
Aluprogress a.s.
Strakonice, CZ
před 22 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Aluprogress a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Písecká 1329, Strakonice 1 (Strakonice), 38601
  • Přidáno : 3.8.2018
  • Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech :

    Náplň práce : komunikace se zákazníky, podílí se na zlepšení procesu, spolupracuje na nových projektech, vytváří kontrolní předpisy a plány, vytváří katalogy vad, atd.

    POŽADAVKY : SŠ vzdělání, strojírenský obor, řidičský průkaz skB

    MZDA : od 25.000,- Kč (mzda je orientační, bude předmětem jednání)

    VÝHODY : dotované stravování ve firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sick days, věrnostní odměny, firemní oblečení a další zaměstnanecké benefity

    KONTAKT : telefonicky Pavlová Vladislava, tel. : 739246303

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)