PRACOVNÍK DO TERÉNNÍHO PROGRAMU SOCIÁLNÍ PREVENCE
Most k naději, z.s.
Liberec, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Most k naději, z.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Pastýřská 645 / 7, Liberec 1 (Liberec), 46001
  • Přidáno : 9.6.2018
  • Odborní pracovníci v oblasti sociální práce :

    Jste empatický / á, máte smysl pro spravedlivost a odvahu? Chcete pomáhat řešit rozličné případy lidem, kteří se ocitli například dluhové pasti, finanční nouzi, nebo snad dokonce na ulici?

    Přijďte pracovat k nám a dejte vale každodennosti!

    Náplň práce :

  • terénní práce s osobami ohroženými soc. vyloučením
  • základní zdravotní a sociální poradenství
  • doprovázení klientů na úřady, k doktorovi, dohled na dodržování práv
  • základní zdravotní ošetření
  • individuální práce s klientem na změně
  • krizová intervence
  • Požadujeme :

  • věk minimálně 21 let
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost spolupráce v týmu i samostatně
  • spolehlivost a odpovědnost
  • motivaci pro práci s cílovou skupinou
  • dobré komunikační schopnosti
  • vyjasněný vztah k drogám
  • schopnost zvládat krizové situace
  • min. středoškolské vzdělání
  • Nabízíme :

  • zázemí velké organizace s tradicí 20 let
  • práci na plný úvazek
  • 30 dní dovolené
  • pravidelné supervize a intervize
  • dobrý pracovní tým
  • podpora dalšího vzdělávání
  • finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • pracovní doba 8 - 16.30 hod.
  • možnost osobního i profesního růstu
  • Více info : www.mostknadeji.eu / liberecky-kraj / socialni-prevence-v-libereckem-kraj /

    případě zájmu pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis na : vedouci.psp mostknadeji.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

    Pravděpodobný nástup 1. 8. 2018 nebo dle dohody.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)