Obchodní reprezentant - celá ČR
Dobrá práce.cz
celá ČR (okres Ostrava), CZ
před 17 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 10.10.2018 ID : 1368277

Pracovní nabídka

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

Služba, kterou poskytujeme již více než 22 let v České republice pomáhá lidem v běžném životě i při podnikání. Již jsme vyřešili 190 000 právních kauz a poskytli přes 203 000 právních porad.

Poptávka po právní ochraně stále stoupá. Chceš dělat pro jedničku na trhu v právní ochraně?

Budeš se podílet na získávání dalších a dalších klientů a šíření právního povědomí ve tvém regionu.

Uvítáme tě jako důležitého člena našeho týmu, se kterým tvoříme společný úspěch. S naší plnou pomocí máš příležitost budovat si svou kariéru.

Máme pro tebe připraveno spoustu seminářů, workshopů, interní lektory, tvého manažera, který s tebou bude hned od začátku spolupracovat na tvé cestě k úspěšnému obchodníkovi.

Baví tě obchodní svět? Věříš tomu, že má právní ochrana v dnešní době smysl?

Jsi schopen zvednout telefon a domluvit se na schůzce?

Rád pomáháš lidem?

Umíš představit službu klientovi a máš obchodní talent?

Přesně o tom je naše práce.

Co potřebuješ?

Odpovědět si kladně na výše položené otázky . Mít obchodního ducha, nadání a praxi. Umět si řídit svůj pracovní čas a aktivity.

Být důsledný a vytrvalý. Vědět co chceš dokázat, mít cíl a být zodpovědný sám za sebe. Umět naslouchat klientům a vytvářet s nimi dobré obchodní vztahy.

Umět nadchnout klienta svým profesionálním přístupem a vystupováním. Bude dobře, když budeš mít řidičské oprávnění a nebudeš trestně stíhán.

Co máme pro tebe připravené?

Zkušeného manažera, který tě povede, tým skvělých kolegů na expozituře a práci v úspěšné nadnárodní společnosti. Také máš možnost otevřít si vlastní agenturní kancelář.

Pro tvoji kariéru máme připravené vzdělávací a rozvojové programy šité na míru. Za svou práci si zasloužíš nadstandardní systém odměňování.

Při své práci budeš získávat i minimální právní povědomí. Kromě vzdělávacích programů relaxujeme na společných setkáních, outdoorových akcích a sportovních dnech záleží jen na tobě, jak budeš chtít být aktivní.

A co pracovní doba? Tu máš plně ve svých rukou.

Dává ti to smysl? To je možná práce tvých snů .. .

Teď jsi dočetl inzerát, který může změnit nebo posunout tvůj profesní život. Co stačí udělat? Napiš na zaslat email. Město : celá ČR

Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!

Odpovědět nabídka práce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost