KONSTRUKTÉR – OKRES PARDUBICE
AC Jobs
Pardubice
před 4 dny

Máte VŠ vzdělání strojírenského zaměření a znalosti v oblasti CAD modelování? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo německém jazyce a láká Vás možnost zahraničních stáží?

Chcete být důležitou součástí vývoje nových strojů v rámci prestižní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící v oblasti automotive, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR.

Pracovní náplň

  • Modelování v 3D
  • Návrhy a konstrukce nových strojních částí
  • Úpravy jednotlivých částí dle požadavků zákazníka
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Znalost CAD programů NX výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Kreativitu a schopnost týmové spolupráce
  • Ochotu k zahraničním pracovním cestám
  • Co nabízíme?

  • Zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • Roční odměny
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Zahraniční stáže
  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice
  • Požádat