Pracovník/ce vývojového oddělení - technolog
MB DOMUS SE
Hranice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Nástup možný IHNED, pracovní doba 7 : 00 - 15 : 30 hod.

Požadavky : Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou - nábytkářského směru nebo vysokoškolské zakončené státní zkouškou -

nábytkářského směru; Znalost práce na PC : MS Office (Excel), konstrukční program Turbo CAD ( Auto CAD), znalost technologie výroby nábytku a tvorby technologické přípravy výroby, vysoké pracovní nasazení s důrazem na samostatnou i týmovou práci, řidičský průkaz sk.

B, výhodou znalost německého nebo anglického jazyka na komunikační úrovni Náplň práce : Sestavování technologických postupů,tvorba technické dokumentace a přípravy výroby nábytku,navrhování a vytváření norem pro tvorbu kalkulací, tvorba cenových a materiálových kalkulací.

Nabízíme : možnost ubytování na firemní ubytovně; mobilní telefon, příspěvek na stravu, příspěvek k významným životním výročím, firemní parkoviště zdarma Zájemci se mohou hlásit : -

zasláním životopisu (CV) na e-mail : machalik mbdomus.cz; - telefonicky (06,00 - 14,15hod.) na čísle 725 060 393 - Mgr.

Machalík Pozn. : osobní návštěva pouze po předchozí telefonické domluvě

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost