PRODUCT MANAGER/ Řídící pracovníci v oblasti obchodu, návrhu nových produktů
UNKNOWN GROUP s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha kontakt : Mentberger Jan, tel. : 602102800, e-mail : jan.mentberger gmail.com Produktový inženýr bude vést průmyslový design se zaměřením na vývoj nových výrobků a současné zdokonalení produktu.

Tato pozice bude zodpovědná za navrhování a úspěšnou integraci přidělených projektů, které budou nadále udržovat neznámá jízdní kola konkurenceschopná na svých příslušných trzích.

Hledáme praktického konstruktéra, který se může stát bezprostředním přispěvatelem v rámci organizace pro vývoj produktů.

Tato pozice bude vyžadovat zapojení do všech aspektů vývoje nového produktu od generování konceptu přes výrobu až po udržování produktu.

Ideální kandidát bude mít dobré dovednosti v oblasti mechanického návrhu s dokázanou schopností navrhnout a implementovat výrobky do výroby.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost