Vedoucí výrobního závodu - prac. Hořice v Podkrkonoší
O L P R A N spol. s r. o.
Hořice, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro O L P R A N spol. s r. o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Průmyslová 1128, Hořice v Podkrkonoší (Hořice), 50801
  • Přidáno : 20.11.2018
  • Ostatní řídící pracovníci :

    Pracoviště : Průmyslová č.p. 1128, Hořice v Podkrkonoší.

    Požadujeme :

  • min. SŠ odborné vzdělání technického, ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe na stejné či obdobné pracovní pozici (střední management)
  • znalost výrobních a všeobecných vnitropodnikových procesů
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni (Excel)
  • řídící a organizační schopnosti, zodpovědnost a rozhodnost, ochotu se dále vzdělávat
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • analytické a technické myšlení, přesnost, preciznost
  • anglický jazyk na střední úrovni
  • IS Helios orange výhodou
  • Nabízíme :

  • nástup možný dle dohody
  • dobré finanční ohodnocení
  • PP na dobu neurčitou
  • možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti
  • Popis pozice :

  • řídí a koordinuje projekty společnosti v oblasti výroby jízdních kol (zajištění, příprava, plánování výroby) včetně servisních činností
  • zastřešuje chod výrobního závodu
  • odpovídá za provádění inventur zásob svěřeného úseku
  • aktivně spolupracuje s obchodním ředitelem, s finančním oddělením, jednatelem společnosti, vedoucími ostatních úseků
  • vede a motivuje podřízené pracovníky
  • nástupní plat 30.000 + odměny

    Životopisy zasílejte POUZE na : ivana.sevcikova olpran.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)