Materiálová účetní s AJ
Dobrá práce.cz
okres Hradec Králové , CZ
před 6 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 27.4.2018 Značka : PV ID : 1325991

Pracovní nabídka

Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici :

MATERIÁLOVÁ ÚČETNÍ s AJ

POŽADAVKY :

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici materiálová účetní nebo obdobná pozice z výrobní společnosti
  • znalost AJ podmínkou
  • znalost práce v SAP výhodou
  • MS Office především Excel
  • pečlivost a samostatnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • NÁPLŇ PRÁCE :

  • kalkulace, změny a analýzy v standard costech
  • týdenní Sales report
  • účtování o zásobách a opravných položkách
  • příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů
  • příprava a analýza ostatních nákladových reportů
  • ad hoc analýzy dle požadavků
  • ad hoc projekty dle požadavků
  • další požadavky dle potřeb společnosti a nadřízeného
  • NABÍZÍME :

  • práci v úspěšné nadnárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • další benefity zaměstnaneckého programu společnosti
  • Zaujala Vás naše nabídka?

    Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu zaslat email , tel. 725 562 671.

    Těšíme se na spolupráci s Vámi!

    Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

    Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde : http : / / www.adecco.cz / Prohlaseni.html Město : okres Hradec Králové