TECHNOLOG PRO OBRÁBĚNÍ
AC Jobs
Třebíč
před 5 dny

Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí? Ovládáte programování CNC strojů a máte znalost technologie obrábění? Čtení technologické dokumentace v angličtině Vám nedělá problémy?

Chcete mít flexibilní pracovní dobu, 13. plat, týden dovolené navíc a další benefity? Pak jste pro nás ten správný člověk! Změňte svůj profesní život, zašlete mi životopis a začněte pracovat jako TECHNOLOG PRO OBRÁBĚNÍ!

Pracovní náplň

  • Náběhy nových výrob
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zlepšování robotizace a automatizace technologií
  • Podpora výroby, objednávání přípravků a nářadí
  • Tvorba dokumentace
  • Přepracování programů pro stroje na obrábění
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ve strojírenském odvětví
  • Umět programovat CNC stroje
  • Znát technologii obrábění
  • Praxi z obdobné pozice a ve strojírenském prostředí
  • Základní znalost anglického jazyka (pro čtení dokumentace)
  • Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Dotované stravování v rámci společnosti
  • Cafeterie
  • Požádat