ZÁMEČNÍK – OKRES OLOMOUC
AC Jobs
Olomouc
před 8 dny

Máte zkušenost se zámečnickou činností včetně svařování, a hledáte uplatnění v Olomouckém kraji na Litovelsku, Uničovsku či Mohelnicku?

Pokud zvládáte práci ve třísměnném provozu v rámci větší firmy, hledáme právě Vás! Pokud jste teprve absolventem zámečnického oboru vítáme i Vás! ZÁMEČNÍK OKRES OLOMOUC

Pracovní náplň

  • Práce na rozličných zakázkách ve větší strojírenské společnosti
  • Zámečnická činnost jako řezání, vrtání, pilování, nýtování aj. jednotlivých částí velkých celků
  • Svařování (ve firmě se využívá více metod, uvítáme zkušenosti s jakoukoliv)
  • Dohled nad stavem nástrojů, nářadí; dodržování bezpečnosti práce
  • Co požadujeme?

  • Vyučení či praxi v zámečnickém oboru
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání a zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • K fixní mzdě výraznou bonusovou složku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování ve firmě za cenu 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč.
  • Firemní program levných telefonních tarifů
  • Vítáme především kandidáty ze Šumperska a Olomoucka
  • Možnost výhodného ubytování pro uchazeče z jiných regionů
  • Požádat