Konstruktér mechanických částí elektrických zařízení
ZF
Plzeň, Česká republika
před 43 dny

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost.

Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Koho hledáme :

Nového kolegu / novou kolegyni do týmu, který se zabývá vývojem pohonných systémů pro užitková vozidla (elektrické agregáty, spojky, dvouhmotové setrvačníky vč.

jejich ovládání a další). Ty se celosvětově využívají v užitkových automobilech, autobusech a stejně tak ve zvláštních aplikacích typu stavebních a zemědělských strojů.

Co Vás čeká?

  • Konstruování a dimenzování komponentů elektromobility
  • Vývoj elektrických pomocných agregátů (jako např. kompresory, elektrické pohony, ePTO)
  • Ověřování konceptů a jejich konkurenceschopnosti
  • Aktivní podpora při zkouškách prototypů
  • Komunikace s dodavateli a dalšími odděleními
  • Příležitostné zahraniční služební cesty
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Vzdělání v elektrotechnice, případně ve strojírenství nebo dopravní technice se zaměřením na konstrukci mechanických součástí elektrických aplikací
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenosti s 3D CAD systémy
  • Dobrá znalost MS-Office
  • Aktivní a kreativní přístup, ochota k dalšímu vzdělávání
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Výhodou bude, pokud :

  • se orientujete v konstrukčních databázích (PDM, např. Intralink, SAP) a MKP výpočtech
  • máte zkušenosti z oblasti automotive (v oblasti užitkových vozidel)
  • Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní / životní pojištění
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Místo pracoviště

    Univerzitní 1159 / 53, 301 00 Plzeň-Skvrňany, Česká republika

    Pracovní smlouva

    Délka pracovního poměru

    Benefity

    Bonusy / prémie, notebook, příspěvek na penzijní / životní připojištění, flexibilní začátek / konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky / příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

    Požadované jazyky

    Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

    ZF Česká Republika

    Pozice je vhodná pro absolventy.

    Seznam.cz, a.s., OpenStreetMap

    Kontakt