Grafik, designer/UI/UX
Acomware
Praha, Česká republika
před 38 dny

Na této pozici se budeš podílet na tvorbě grafiky a ovlivňovat klíčové výstupy pro známé zavedené značky i nové a ambiciózní startupy .

Proč je to zajímavé?

Nabízíme možnost se učit a posouvat pod vedením profíků s mnohaletou praxí. Práce je finančně zajímavá a zahrnuje i motivační složku .

Spolupráce může být na HPP na dobu neurčitou nebo na IČO. Pracovat můžeš v našem office v neformální atmosféře na Pankráci, občas i z domova.

Vyznáváme svobodu a zodpovědnost . Sick days a další benefity jako jóga v práci, učitel angličtiny, snídaně, večeře, čerstvé ovoce, dobrý kafe, multisport karta, naše akční teambuildingy tě určitě neminou a věř, že tě budou bavit.

Koho hledáme?

Hledáme toho , kdo má odpovědnost a schopnost tvořit různorodé výstupy kampaní, korporátní identity i videa . Hledáme ambiciózního týmového hráče, který má chuť něco dokázat, ale se stejnou chutí dělá i běžnou grafickou práci , nedělá nic napůl a snaží se o co nejlepší výsledek.

 • Praxe v oboru je nezbytná. Je třeba profi znalost Adobe CS (Photoshop, InDesign, Ilustrator). Schopnost vyjadřovat se různými grafickými styly, znalost typografie.
 • Znalost tvorby online aplikací (web, microsite, bannery, apod.). Potřebujeme člověka flexibilního a schopného pracovat pod tlakem.

 • Pokud tě zajímá tahle práce , pošli nám svoje portfolo na email : info acomware.cz , rádi se podíváme na tvé kreativní já .
 • Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost