Projektový manažer / Projektová manažerka
Axians redtoo s.r.o.
Praha, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Axians redtoo s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Na Pankráci 1683 / 127, Praha 4 (Praha), 14000
  • Přidáno : 15.6.2018
  • Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií :

    Kontaktní osoba : Mgr. Lenka Ošťádalová, e-mail : lenka.ostadalova axians.com

    Hledáme projektového manažera / projektovou manažerku s prokazatelnou zkušeností s vedením projektů. Požadujeme výborné komunikační dovednosti, reprezentativní schopnosti a profesionální vystupování.

    Projektový manažer / projektový manažerka bude v organizační struktuře podřízeným / podřízenou anglicky mluvícího manažera, proto je komunikace v anglickém jazyce nezbytnou podmínkou.

    Náplň práce :

  • Řízení jednoho nebo více komplexních projektů v oblasti infrastruktury informačních technologií a zajištění dodržení stanoveného rozsahu, časového harmonogramu, kvality a stanoveného rozpočtu.
  • Koordinace a řízení aktivit projektového týmu.
  • Zodpovědnost za adekvátní alokaci zdrojů a všechny fáze projektového životního cyklu (studie udržitelnosti, požadavky, analýza, návraty investic, design, testování, implementace a plánování).
  • Identifikace projektových rizik a jejich eliminace / předcházení jim.
  • Zajištění odpovídající projektové dokumentace.
  • Pravidelné schůzky s projektovým týmem i vedením projektu, reportování.
  • Požadavky

  • Preferujeme několik let zkušeností v řízení IT projektů / programů velkého rozsahu.
  • Výborná znalost projektových metodologií a procesů.
  • Silné analytické předpoklady a znalost best practices.
  • Pokročilá znalost nástrojů Microsoft Project, Word, Visio, PowerPoint a Excel.
  • Výborné komunikační schopnosti, vedení mezinárodního multifunkčního týmu a znalost IT service managementu.
  • Certifikace ITIL, PRINCE 2 nebo PMP výhodou.
  • Zam. výhody :

  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Stravenky ve výši 100 Kč (55 : 45, zaměstnavatel : zaměstnanec)
  • Jazykové vzdělávání (prohlubování znalostí anglického jazyka s rodilým mluvčím)
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)