VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE
AC Jobs
Břeclav
před 8 dny

Chcete se podílet na úspěchu vývojového centra jedné z významných mezinárodních společností v oblasti automotive? Máte přehled o vývojových procesech v této oblasti?

Potom stačí jediné - zaslat nám Váš životopis a přihlásit se do výběrového řízení na pozici VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • práce spojená s technickým vývojem a využití materiálů vhodných pro interiér osobních vozů
  • koordinace technických činností během vývoje výrobku
  • reporting nadřízenému
  • inovace v principech
  • komunikace a spolupráce s výrobní divizí
  • občasné služební cesty
  • řidičský průkaz sk. B
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ strojírenského nebo chemického zaměření
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zájem o novinky v oblasti materiálů pro interiér vozidel
  • praxe výhodou ne však podmínkou
  • samostatná osobnost se schopností analytického myšlení
  • Co nabízíme?

  • moderní technické vybavení a zázemí
  • týden dovolené navíc
  • finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • závodní stravování
  • bonusy, prémie
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost vzdělávání v rámci společnosti
  • možnost získání odměny za zlepšovatelský návrh
  • práce na HPP
  • pružná pracovní doba
  • Požádat