Obchodní zástupce WE|DO pro Severní Čechy
WE|DO CZ s.r.o.
Liberec, CZE
před 4 dny
source : JenPrace.cz

Rozšiřujeme obchodní tým o obchodníka tělem, duší i pracovními zkušenostmi.

Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE WEDO pro Severní Čechy

  • Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a úspěchy na předchozích pozicích?
  • Máte obchodního ducha a dokážete vše dotáhnout do zdárného konce?
  • Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

    Co Vás čeká :

  • Získávání nových zákazníků akvizice
  • Připravovat nabídky a smlouvy k podpisu
  • Pravidelná péče o stávající zákazníky
  • Spolupráce na zlepšování image naší společnosti
  • Administrativa
  • Účast na akvizičních, rozvojových a servisních schůzkách u zákazníků
  • Vyřizování pohledávek po splatnosti
  • Bez čeho se to neobejde :

  • Vzdělání na úrovni SŠ
  • Obchodní dovednosti min. zkušenost 2 roky
  • Prokazatelné výsledky v předchozích zaměstnání, které můžeme prověřit
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Asertivní chování
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Anglický jazyk
  • Co bude vaším výsledkem práce :

  • Zvýšení počtu našich spokojených klientů WEDO
  • Co Vám za to nabídneme?

  • Finanční ohodnocení, za skvělý výkon finanční odměna
  • Firemní automobil
  • Možnost využití home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Řádné zaškolení
  • Skvělou partu kolegů a zázemí firmy s rodinnou atmosférou
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní slevy u našeho partnera
  • Firemní akce
  • Nástup :

  • ihned / dle dohody
  • Pokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v rostoucí logistické společnosti, kde se můžete přímo podílet na zvyšování počtů našich obchodních klientů.

    Jestli splňujete výše uvedené požadavky a chcete posílit naše řady, tak klikněte na tlačítko Odpovědět

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.