Skladový dělník/dělnice, skladník/skladnice
Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Krupka, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Hledáme posilu pro náš tým skladníků. Zodpovědnost, manuální práce. Máte "řidičák" na vysokozdvižný vozík nebo byste ho rád získal / a?

Přidejte se k nám! Podle množství zkušeností bude vaším pracovištěm buď oddělení příjmu, přípravy do výroby nebo expedice.

Těšíme se na životopis!CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM : o ruční vychystávání materiálu, vybalování materiálu, přenos materiálu do výrobyo manipulace s materiálem a hotovými výrobky pomocí VZV, retraku nebo regálového zakladačeo práce s dodacími listyo používat čtečku čárových kódů a také trochu počítačo spolupracovat s výrobní linkouPŘEDPOKLÁDÁME, ŽE : o jste minimálně vyučen v jakémkoli oboruo dokážete na základní úrovni pracovat na počítačio umíte nebo chcete umět obsluhovat manipulační technikuo chcete pracovat ve dvousměnném provozu (6 : 00 - 14 : 00, 14 : 00 - 22 : 00), pouze v oddělení přípravy vyžaduje práci na 3 směny (22 : 00 - 06 : 00) dle individuálního rozvrhuo jste ochotný učit se nové věci a chcete profesně růsto máte smysl pro přesnost a je na vás spolehnutío pravidelná docházka je samozřejmostío týmový hráč Zaměstnanecké výhody : o moderní pracovní prostředí a přátelský kolektivo 25 dnů dovolenéo měsíční bonusy až 6 000 Kčo PŘÍPLATEK ZA NOČNÍ SMĚNU 30%o stravenkyo náborový bonus 10 000 Kčo příspěvek na penzijní nebo životní připojištěnío příspěvek na dopravu až 2 000 Kčo 13.

plato flexi poukázkyo firemní akceV případě zájmu zašlete životopis e-mailem na l.mentlikova snoeks.com.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost