Flexibilní brigáda nejen na léto až 165 Kč/hod #oodL4
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Třeboň, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : Hledáte dlouhodobou či krátkodobou brigádu s možností naplánovat si směny dle Vašich časových možností? Pak čtěte dále : Do obchodu s potravinami v Třeboni hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na obslužné pulty a pokladnu.

Zkušenosti v obchodě nejsou podmínkou, rádi Vás vše naučíme! Pracovat můžete v týdnu i o víkendu, dny a délku směny si naplánovat dle Vašich preferencí po vzájemné domluvě.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.V případě, že Vás nabídka zaujala zavolejte nám na uvedené číslo nebo vyplňte odpovědní formulář.

Nabízíme : - dlouhodobou i krátkodobou spolupráci- plánování směn pondělí-neděle dle domluvy- mzdu až 165 Kč / hod.- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti- možnost zaučení na pokladně- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí- možnost častějších výplat na bankovní účetPožadujeme : - věk od 18 let- spolehlivost, samostatnost- čistý trestní rejstřík- potravinářský průkaz - doložit před nástupem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.