Policista/policistka
Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Šumperk, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Baví Vás : - Komunikace - jako policista budete od poškozených a od svědků zjišťovat informace a řešit konfliktní situace- Střelné zbraně - jako policista budete pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici- Rychlá jízda - ve službě budete řídit služební auta, a když bude potřeba rychle zasáhnout, pojedete na "majáky"- Bojová umění - naučíme vás jak se účinně bránit a chránit sebe i své okolí- Právo - budete kontrolovat dodržování zákonů a stanovovat právní kvalifikaci skutků- Administrativa - naučíte se vyplňovat formuláře, informační systémy a vytvářet trestní a přestupkové spisy- Auta a motorky - jako policista na dálničním oddělení nebo na dopravním inspektorátu budete řídit rychlá auta a motorky a hlídat bezpečnost a plynulost na silnicích- Zvířata - po získání zkušeností můžete dělat psovoda a se služebním psem vyhledávat pachové stopy pachatelů a ztracených osob- Počítače / Informatika - až získáte zkušenosti, můžete řešit IT kriminalitu- Finance - zpočátku budete řešit pokuty, později třeba daňovou kriminalitu a úpadkové deliktyJistoty, výhody a benefity podle zákona o služebním poměru : - Jistota platu - výhoda státního zaměstnavatele, u kterého vám nehrozí, že byste nedostal plat v termínu nebo dokonce vůbec- Finanční jistota - plat v plné výši v době pracovní neschopnosti a v době ošetřování dítěte mladšího 10 let- Jistota růstu platu - pravidelné a automatické navyšování platu podle odsloužených let- Jistota místa - po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou, možnost zůstat policistou až do věku 65 let- Finanční benefit po 6 měsících od nástupu - nezdaněný NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.

000 Kč- Finanční benefit po ukončení služ. poměru - jednorázové odchodné už po 6 letech služby- Finanční jistota po ukončení služ.

poměru - doživotní výsluha už po 15 letech služby- Výhody pro dostatečnou relaxaci a odpočinek - 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních- Další benefity - finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)- Široké možnosti kariérního růstu - po získání zkušeností na základním útvaru, možnost přejít například na službu kriminální policie a vyšetřování, na oddělení služební kynologie, stát se kriminalistickým technikem, operačním důstojníkem atd.

atd.- v roce 2018 byl průměrný plat policistů v Olomouckém kraji 41. 433 Kč, v roce 2019 to bylo už 44. 738 Kč, v roce 2020 47.

480,- Kč- plat po dobu přípravy na výkon služby příjem 25.700 Kč- po nástupu do výkonu služby 31.000 Kč- po 3 letech příjem až 36.

000 Kč- v okrese Šumperk můžete nastoupit na oddělení hlídkové služby v Šumperku- pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňujete požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby vás naučímeJste občan ČR?

Máte maturitu? Jste trestně bezúhonný? Pošlete nám životopis, budeme vás kontaktovat. Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost