MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ
Intras Consulting, a.s.
Most
před 4 hodinami
source : Hitprace

MZDOVÁ / -Ý ÚČETNÍ Kompletní zpracování měsíční a roční mzdové závěrky v mzdovém systému- zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou - neschopenky, OČR, ELDP apod.

roční zúčtování daně, zúčtování DPFO- příprava dokumentů spojených s výstupem zaměstnance - potvrzení o zaměstnání, potvrzení pro ÚP apod.

 • komunikace s příslušnými institucemi - OSSZ, finanční úřad, zdravotní pojišťovny, úřad práce apod.- provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy- vystavování potvrzení o výši příjmů pro zaměstnance- odškodňování pracovních úrazů- komunikace s klienty (tuzemskými i zahraničními) - poradenství, podporaJaké znalosti a dovednosti byste měli mít- praxe v oboru min.
 • 3 let na pozici samostatný / á mzdový účetní- znalost zpracování mezd a souvisejících pracovněprávních předpisů a zákoníku práce- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro detail- analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny- komunikativní znalost anglického jazyka, alespoň na písemné úrovni- výhodou znalost SW Helios, Info office, APSOZaměstnanecké výhody : Notebook, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno / sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly officeHLÁSIT SE : Čápová Veronika, e-mail : veronika.

  capova intras.cz - zaslat životopis, osobní schůzka lze sjednat mailem + zároveň zaslat životopis

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost