Skladník VZV + Excel až 28.000 Kč se svozy zdarma!
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Benešov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Mezinárodní společnost na výrobu cukrovinek hledá spolehlivé zaměstnanci na pozici SKLADNÍK!Co Vás čeká? skladová činnost + práce na PC (Excel) potravinářský provoz příjem zboží 2 směnný provoz (12hod.

denní a noční 618 186h.) práce vhodnější pro mužeCo potřebujeme? dobrý zdravotní stav pro práci v potravinářství samostatnost svědomitost pečlivost znalost MS Excel podmínkou práce s NZV / VZV výhodouCo Vám nabídneme?

mzda až 28.000 Kč zajištěný odvoz na směnu a zpět : Benešov Vlašim Sedlčany Bystřice Votice Týnec. dotovaná strava oběd 25 - 35 Kč kantýna nápoje (káva čaj voda) po celý den zdarma docházkové čtvrtletní bonusy 50% příplatky za přesčas 20% za noční 10% za víkend 5 týdnů dovolenéZaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte naše personální oddělení! Jitka Čadilová tel. použijte odpovědní formulář zašli tvé CV na email : použijte odpovědní formulář nebo se za námi osobně zastavte : Žižkova použijte odpovědní formulář Benešov.

Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost