Customer Care
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Česká republika
před 5 dny

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáty na pracovní pozici Customer Care .

Náplň :

  • Péče o zákazníky komunikace (mailová, telefonní)
  • Práce se systémem SAP (objednávky, fakturace, EDI, ceníky)
  • Komunikace s centrálou - logistika, plánování, customer service
  • Kooperace s obchodním a marketingovým teamem
  • Odpadové hospodářství
  • Office management
  • Požadujeme :

  • Zkušenost v zákaznickém servisu min. 2r, znalost práce s obchodními sítěmi
  • Znalost systému SAP (fakturace, dobropisy, práce s EDI, ceníky)
  • Aktivní znalost AJ slovem I písmem pro denní použití
  • Znalost MS Office - Excel, Word, Outlook
  • Řidičský průkaz B
  • Osobnostní rysy :

  • Zákaznický přístup schopnost vyjít vstříc, vůle najít řešení, pečlivost
  • Chuť učit se novým věcem (T-type person) chtít porozumět vícero oborům, souhra s ostatními, touha na sobě pracovat
  • Pozitivní chuť k práci
  • Multitasking, zorganizovanost
  • Teamový hráč
  • Umět sdílet své znalosti s ostatními
  • Nabízíme :

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí
  • Firemní kulturu založenou na respektu a cílech
  • Možnost uplatnění AJ v každodenní komunikaci
  • Školení CS kompetencí (SAP, sales, admin)
  • Práce v menším teamu, mladý kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Stravenky
  • Teambuilding 1-2x ročně
  • Motivační roční bonus
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Nástup : říjen
  • Místa výkonu : Praha
  • Požádat