Nákupčí, Specialista/ka Zákaznické Linky - Fakturant
Luboš Kosinka
Jaroměř, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

vyřizování příchozích hovorů a e-mailů zákazníků řešení zákaznických otázek spojených s využíváním produktů a služeb předvídat a předcházet případným stížnostem a nepříjemným zákaznickým situacím starost o stávající velkoobchodní zákazníky objednávání zboží dle jednotlivých dodavatelů práce s FS POHODA.

fakturace s FS pohoda práce EXCEL, WORLDPožadujeme : přátelské jednání se zákazníky odpovědnost, spolehlivost a pečlivost výborná znalost práce s výpočetní technikou základní znalost AJ a PJ, flexibilita ochota učit se novým věcem dobré komunikační schopnosti.

rychlé psaní na PCNabízíme : příjemné pracovní prostředí a kolektiv příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.

Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost