MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY, automotive
Grafton Recruitment
Písek
před 1 dnem
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte tah na branku a domluvíte se anglicky? Víte, co obnáší pojmy up-selling a cross-selling? Máte zkušenost s obchodem, či nákupem ve výrobní firmě?

Potřebujeme člověka, kterému svěříme do péče své strategické klienty. Jeho úkolem bude : Jeho úkolem bude : - navazovaní a udržování profesionálních vztahů s klíčovými osobami u příslušných zákazníků- koordinace práce zaměstnanců firmy, aby byly splněny požadavky zákazníka- dohled nad poptávkou a nabídkou, dodržováním terminů- tvorba plánů prodeje a finančních rozpočtových plánů s příslušnými klíčovými zaměstnanci- komunikace vzniklých problémů- příprava reportingu pro management (KPI, analýza dat)

BENEFITY :

 • měsíční bonus do 3000 Kč- příspěvek na závodní stravování (obědy v areálu společnosti už od 31 Kč)- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 450 Kč- 5 týdnů dovolené - jazykové kurzy zdarma v místě výkonu práce- firemní akce
 • POŽADAVKY :

 • min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru- angličtina pro denní využití např. pro komunikaci s globálními manažery skupiny- předchozí zkušenost (z obchodu, s řízením projektů, s nákupem) - ideálně ve výrobní firmě- profesionální přístup, se zaměřením na zákazníka- dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook )- zkušenost se SAP výhodou
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost