ŠÉFMONTÉR TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ
Vegacom a.s.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : PrahaKontakt : Bébrová Dana, e-mail : použijte odpovědní formulářZodpovědnost za přípravu a realizaci zakázek v oblasti výstavby a údržby metalických optických sítí.

Zodpovědnost za přípravu materiálu a techniky pro plánovanou práci. Provádění přípravných prací pro montáž a údržbu metalických a optických sítí.

Řízení podřízených pracovníků.Od tebe jen očekáváme : -vyhlášku 50 (u propadlých zajistíme jejich obnovu)-orientaci v technické dokumentaci-schopnost vést tým lidíCo získáte?

 • Stabilní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let-K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např.
 • cestovní náhrady).-Podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,...).-Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.

 • Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na Multisport, a další použijte odpovědní formulář
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost